Co to właściwie jest skręcenie kostki? Do skręcenia dochodzi w skutek niefortunnego postawienia stopy.

co jescJeśli chcesz zgubić kilka kilogramów lub utrzymać wagę na stałym poziomie wystarczy wzbogacić codzienny jadłospis o kilka produktów.

Najprościej mówiąc jest to metoda polegająca na leczeniu błotem. Jest ona mało znana w naszym kraju, ale popularna w wielu innych.

rak medycynaSama onkologia to ponad 200 różnych jednostek chorobotwórczych, każda z nich inaczej się rozwija i ma inną przyczynę. Ostatnio opublikowano statystyki, z których można wywnioskować, że liczba zachorowań na raka w naszym kraju bardzo gwałtownie rośnie.

cytoWszelkie sondaże jasno pokazują, że tylko 60 % kobiet robi regularnie cytologię.

m4Nasze oczy są narażone szczególnie latem na różne zagrożenia takie jak: przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, słońce, wiatr, a to wszystko wysusza nasze oczy.

alkoholizmHalucynoza alkoholowa jest drugą pod względem częstości występowania psychozą alkoholową po majaczeniu drżennym. Początek psychozy jest zwykle nagły, pojawia się w nocy.

rzsPod tym skrótem kryje się terapia biorezonansowa. Jest to metoda wykorzystująca naturalne promieniowanie, jakie wytwarza każda komórka w naszym ciele. Do urządzenia podłącza się pacjenta za pomocą elektrod na dłoniach i stopach.

med11Można powiedzieć że jest to brak poprawnej pracy w określonej części układu nerwowego. Wtedy organy które są nim sterowane nie pracują poprawnie. . mówiąc inaczej jest to wyłamanie części układu nerwowego.

43657Od jakiegoś czasu zauważa się bardzo silny wzrost zachorowań na astmę oskrzelową.