chrapanieW poprzednim poście opisaliśmy pewne zagadne nia związane z chrapaniem. Dziś ciąg dalszy.

krwawienie postepowanieNajważniejsze jest by wyeliminować opinie aka jest powtarzana i od lat by odchylać głowę do tyłu podczas krwotoku. Nie wolno tak robić. W takiej pozycji można się nabawić nudności albo zakrztusić krwią.

wypoczynekNie wystarczy być na urlopie żeby zregenerować swoje ciało i umysł, wypoczywać też trzeba umieć. Po pierwsze urlop taki nie może być za krótki, pierwsze trzy dni to czas, kiedy zapominamy o pracy i zrzucamy z siebie stres.

chrapanieJest znanych sporo sposobów, które mają zlikwidować chrapanie, jedni gwiżdżą inni zatykają chrapiącemu nos. Można też skorzystać z różnych preparatów dostępnych w aptekach takie jak aerozole czy plastry.

chore niemowleWiele mam zadaje sobie pytanie czy jej dziecko jest zdrowe oraz co świadczy o tym, iż niemowlak jest chory, bo przecież nam o tym nie powie. U niemowlaka nawet najmniejsza infekcja może wymagać konsultacji z pediatrą.

masaze03 W Polsce masaże stają się coraz bardziej popularne. Na przykład jeszcze kilka lat temu mało, kto słyszał o masażu brzucha. A jeśli już to chodziło wyłącznie o masaż odprężający.

odpMetody, dzięki którym można zapobiegać dziecięcym infekcjom budzą sporo kontrowersji.

tranTran to tłuszcz otrzymywany z wątroby świeżo złowionego dorsza atlantyckiego.

otylosc-leczenieJeśli masz dziecko, które waży zbyt dużo to najlepiej zawczasu zgłosić się z nim do lekarza – dietetyka. Może być tak, że ci się wydaje, że twoje dziecko ma nadwagę.

546Wiele czynności codziennych szkodzi naszym nogom, ale nie tylko bowiem złe nawyki też mają negatywny wpływ na ich stan.